Powrót do aktualności

Uroczyste zakończenie roku w przedszkolu

28 czerwca 2023

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 21 czerwca . W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Przez kolejne lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.  Na wstępie uroczystości dzieci które żegnają przedszkole,  zaprezentowały przedstawienie pt   " W Stumilowym Lesie"- pięknie odgrywając swoje role. Nie zabrakło również tańców, śpiewów i wakacyjnych piosenek. Młodsze przedszkolaki również  pożegnały swoich kolegów recytując dla nich wiersze.  Dzieci zaprezentowały , również wiersze,  piosenki i tańce dla rodziców. Grupa starsza wykonała własny układ taneczny do piosenki Lady Gaga " Hold my hand". Maluszki zatańczyły  taniec grease. Wzruszeniu nie było końca. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Następnie  przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz przedszkola. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę  w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.  Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)