Powrót do aktualności

Uroczyste zakończenie roku w przedszkolu

27 czerwca 2022

23 czerwca 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Przedszkolaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Były wiersze i piosenki ,a także wspaniałe tańce , które zachwyciły wszystkich.

Młodsze dzieci wierszykami i tańcami pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych oraz radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,

Wiem, co zrobię

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole.