Aktualności


” Uczymy się i bawimy online”.

Drodzy Rodzice!

W czasie zawieszenia zajęć w przedszkolu i szkole prezentujemy Państwu wybrane linki do stron o charakterze edukacyjnym. Mamy nadzieję, że te propozycje uatrakcyjnią czas spędzany w domu.

Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczęły emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji, dostosowane do podstawy programowej. Zachęcamy do uwzględnienia materiałów prezentowanych na kanałach Telewizji Polskiej do zdalnej pracy z uczniami w czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach.

https://rozrywka.tvp.pl/47090255/telewizja-polska-blizej-dzieci-i-mlodziezy%20-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100_pomyslow_na_zabawe-pdf

Kolorowanki wiosna

zabawa z kostką-skonwertowany

Skip to content