Powrót do aktualności

Uczniowie oświęcimskiego „chemika” z wizytą w naszej szkole.

12 maja 2022

Do naszej szkoły przyjechali nauczyciele wraz z uczniami PZ2 w Oświęcimiu, czyli tzw. Chemika. Zaprezentowali oni szkołę oraz klasy i profile, do których mogą uczęszczać obecni ósmoklasiści w przyszłym roku szkolnym. Wcześniej odwiedzili nas również nauczyciele z OZETÓW, oświęcimskiego ekonoma czyli PZ4 oraz Niepublicznego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oświęcimia. Zainteresowani uczniowie klasy 8 mogli również skorzystać z tzw. dni otwartych w "Konarze", "Ozetach" i "Salezjanach". Już za kilka dni ósmoklasiści będą musieli podjąć decyzję do jakiej szkoły złożyć dokumenty. Decyzja na pewno nie będzie łatwa. Za ponad tydzień czekają ich egzaminy, szlifowanie ocen i ... wakacje :)  No prawie... jeszcze tylko w lipcu trzeba mieć rękę na pulsie, do jakiej szkoły uda się zakwalifikować.