Aktualności


Dzień Kobiet w przedszkolu

8 marca wszyscy chłopcy z naszego przedszkola stali się prawdziwymi dżentelmenami. Składali życzenia paniom i swoim koleżankom, nie obyło się bez cukierków i kwiatów.. Z dziewczęcych buziek uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy, byli przemili, uczynni   i sympatyczni:)

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

W dniu 25.01.2018r obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystości  był słodkie poczęstunek. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Dzień Języków Obcych -The princess and the pea

Uczniowie klasy 7 przygotowali tegoroczny Dzień Języków Obcych. Grupa aktorów przygotowała w języku angielskim przedstawienie bajki pt. „Ksieżniczka na ziarnku grochu”. Były w niej treści językowe i przyrodnicze, ale również i muzyka. Aby łatwiej zrozumieć treść bajki, na początku uczniowie zapoznali wszystkich ze słownictwem, przygotowując zestaw niezbędnych słów w postaci prezentacji multimedialnej, natomiast po przedstawieniu grupy prowadziły zadania dla poszczególnych klas różniące się stopniem trudności, w zależności od poziomu klasy.

 

Skip to content