Powrót do aktualności

Świąteczne spotkanie społeczności szkolnej.

19 grudnia 2019

Zatrzymajcie się ludzie na chwilę, zatrzymajcie się w biegu szalonym…”. Tymi słowami rozpoczęliśmy w czwartek 19 grudnia uroczyste spotkanie świąteczne, pt. „BÓG SIĘ RODZI”. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas taniec poloneza do kolędy „Bóg się rodzi” oraz kolęda „Lulajże Jezuniu” w wykonaniu zespołu Tutti. Nie zabrakło także kolędników oraz specjalnych „gości z Ameryki”, którzy śpiewem i tańcem powitali Dzieciątko Jezus. Na zakończenie, każdy otrzymał świąteczny upominek, a narratorzy złożyli życzenia:

Staropolskim obyczajem,

gdy świąteczny nadchodzi czas

Wesołych Świąt wam życzymy,

niech radość będzie wśród nas!

Niech zapanuje miłość, dobro oraz pokój

I nie zabraknie wiary w nadchodzącym Nowym Roku!