Powrót do aktualności

Spotkanie z trenerem piłki nożnej w przedszkolu

10 czerwca 2024

Dnia 4.06. 2024 r . gościliśmy w przedszkolu trenera piłki nożnej – p. Krzysztofa Zarzyckiego. Spotkanie ze sportowcem promujące wszechstronny rozwój poprzez aktywność fizyczną odbyło się w ramach przedszkolnego programu " Z zawodami przez przedszkolny rok". W pierwszej części spotkania odbyła się rozgrzewka, przedszkolaki mogły sprawdzić swoją wytrzymałość , zwinność i przygotowanie do gier zespołowych . Następnie podczas wspólnej rozmowy przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jaki korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu. Dzieci z pomocą naszego gościa wskazywały,  jakie cechy , zadania, akcesoria, powinien posiadać dobry trener. Pan Krzysztof zwrócił uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości, przede wszystkim, gdy zaczyna się odnosić sukcesy. Dzieci, a zwłaszcza chłopcy, byli bardzo zainteresowani i  chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sportu. W kolejnej części spotkanie odbył się wspólny trening i mini zawody sportowe. Serdecznie dziękujemy za wizytę.