Powrót do aktualności

Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu

17 grudnia 2021

      Jak co roku 6 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym  Mikołajem. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na gościa. Już od samego rana nasłuchiwały, dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Gdy tylko gość wszedł do sali,  na buziach przedszkolaków  pojawiły się uśmiechy i radość. Dzieci  powitały gościa piosenkami.  Przedszkolaki obiecały Mikołajowi, że się poprawią. Na koniec po zapewnieniach, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Mikołaj obdarował je prezentami. Po wykonaniu wspólnego  zdjęcia i tańca,  dzieci podziękowały i pożegnały Mikołaja. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze.  Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku…