Powrót do aktualności

Rozstrzygnięcie Świątecznego konkursu plastyczno – literackiego

30 grudnia 2020

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną oraz życzenia. W konkursie uczestniczyło 21 uczniów. Jury w swojej ocenie uwzględniło: pomysłowość, oryginalność, estetykę wykonania oraz własny wkład pracy. Spośród kilkunastu niezwykle interesujących prac komisja wyłoniła zwycięzców , a także wyróżnionych. Najpiękniejsze kartki wykonali: I miejsce: Jakub Irlik kl.3 II miejsce: Aniela Matyszkiewicz kl.1 III miejsce: Szymon Pływacz kl.2 Wyróżnienie: Lena Szafarowska kl. 1 Najciekawsze życzenia napisali: I miejsce: Aleksandra Kutarbo kl. 7 II miejsce: Oskar Błazenek kl.4 III miejsce: Natasza Bielenin kl.4 wyróżnienie: Patryk Smolarek kl.4 [caption id="attachment_5251" align="alignnone" width="300"]Jakub Irlik Jakub Irlik[/caption] [caption id="attachment_5252" align="alignnone" width="225"]Aniela Matyszkiewicz Aniela Matyszkiewicz[/caption] [caption id="attachment_5253" align="alignnone" width="225"]Szymon Pływacz Szymon Pływacz[/caption] [caption id="attachment_5254" align="alignnone" width="225"]Lena Szafarowska Lena Szafarowska[/caption] [caption id="attachment_5255" align="alignnone" width="225"]Aleksandra Kutarbo Aleksandra Kutarbo

Natasza-Bielenin[/caption] Oskar Błazenek Patryk Smolarek Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje! Wszystkim Uczestnikom i ich Rodzicom dziękujemy za udział oraz zaangażowanie. Odbiór nagród zostanie uzgodniony w późniejszym terminie.