Aktualności


Przedszkolaki z wizytą u OSP Skidziń

Z okazji Dnia Strażaka przedszkolaki, jak co roku odwiedziły zaprzyjaźnioną OSP Skidziń. Strażacy zaprezentowali dzieciom miejsce pracy, w którym przygotowują się do akcji, przeszkolili maluchy w zakresie bezpieczeństwa oraz przygotowali dodatkowe ciekawe atrakcje i niespodzianki.

Przedszkolaki korzystając z okazji obejrzały i weszły do wozu strażackiego, mogły także pobawić się w gaśniczych, w zabawie lania wody do celu. Następnie pokonywały strażacki tor przeszkód specjalnie dla nich przygotowany. W dalszej części spotkania mogły także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w stroju strażackim oraz pokolorować sympatyczną postać z bajki „Strażak Sam”. W trakcie  spotkania wszystkie dzieci złożyły strażakom życzenia i zrobiły sobie wspólne, grupowe zdjęcie.

Duże podziękowania należą się OSP Skidziń, która przygotowała się do przyjęcia przedszkolaków profesjonalnie. Wszystkie przedszkolaki wracały uśmiechnięte, zadowolone oraz z małym i sympatycznym upominkiem – strażackim kubeczkiem. Mamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie udana. Dziękujemy.

 

Skip to content