Powrót do aktualności

Przedszkolaki na musicalu w ODN w Oświęcimiu

21 marca 2024

W dniu 18. 03.2024 r Przedszkolaki uczestniczyły w musicalu pt " O małej syrence w niejednej piosence" w ODN w Oświęcimiu. Dzieci z zapartym tchem obserwowały przygody syrenki. Mimo, że bajka była wszystkim doskonale znana, nikt się nie nudził. Aktorzy wspaniale odtworzyli grane przez siebie postacie. Prześliczna syrenka, przystojny książę, sympatyczny krab i wiele innych bohaterów przenieśli całą publiczność do podwodnego świata. Kolorowe dekoracje, gra świateł, ruchome elementy, piękne piosenki, elementy humorystyczne sprawiały, że dzieci przez całe przedstawienie siedziały zasłuchane i uważnie obserwowały akcję. Miały także możliwość pomagania aktorom podczas spektaklu, dzięki czemu mogły poczuć się jak bohaterowie przedstawienia. Po zakończeniu na sali słychać było głośne i długie brawa.