Pomoc Ukrainie

„Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii – armii życzliwości”

Cleveland Amory

Szanowni Państwo!

W imieniu swoim oraz Pani Katarzyny z Katowic, która przyjęła od początku wojny na Ukrainie 9 rodzin z dziećmi do swojego domu i mieszkania – w sumie 27 osób – oraz w imieniu mam i dzieci ukraińskich wyrażam SZACUNEK, PODZIĘKOWANIE i OGROMNĄ WDZIĘCZNOŚĆ za dary serca, które otrzymały te rodziny od państwa – Rodziców naszych uczniów i przedszkolaków (I edycja darów), a także Nauczycieli i Pracowników ZSP3 w Skidziniu (I,II,III edycja darów).

Uśmiechnięte twarze dzieci z Ukrainy na załączonych zdjęciach są najlepszym podziękowaniem za Państwa dobroć i życzliwość.

Pomoc Pani Kasi w różnych aspektach życia uchodźców zasługuje na podziw i uznanie. Sama jest matką 4 dzieci, a wraz z mężem, bratem i znajomymi, w tym z zagranicy wspiera dotkniętych wojną ludzi.

„Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca” powiedział Marcel Proust i wierzę w to mocno i tego uczyłam moje osobiste dzieci. Wiele razy doświadczałam tej życzliwości od ludzi, także od Państwa.

Jak to mówi mój syn: „No dobra mama, karma się wraca”

DZIĘKUJĘ

Urszula Bandoła

Dyrektor ZSP3 w Skidziniu

Pani Kasia założyła tez stowarzyszenie SIMBA. Można także w ten sposób pomóc.

Pomoc Ukrainie.5

STOWARZYSZENIE SIMBA