Powrót do aktualności

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NT. PRAW DZIECKA- wystawa prac

17 grudnia 2020

W związku z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka w naszej szkole odbyły się zajęcia w klasach poświęcone temu jakże ważnemu zagadnieniu.  Podczas tych lekcji informowaliśmy uczniów jakie prawa im przysługują i do kogo mogą się zwrócić jeśli są łamane. Szkoła ponad to wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Rzecznika Praw Dziecka Pana Mikołaja Pawlaka, który przeznaczony był dla wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Każda szkoła mogła nadesłać 3 najlepsze prace z podanej poniżej kategorii wiekowej. Ogłosiliśmy konkurs wewnętrzny w którym każdy uczestnik mógł przesłać skan lub zdjęcie wykonanej przez siebie pracy. Jury wyznaczone przez Panią Dyrektor wybrało prace, które reprezentują nasza szkołę w tym konkursie. Znajdziecie je w galerii, która jest jednocześnie wernisażem tych prac, do którego zobaczenia serdecznie Was zapraszamy. Będą one reprezentowały szkołę w tym prestiżowym konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu ogólnopolskiego nastąpi 4 stycznia 2021 roku- trzymajcie więc kciuki za naszych reprezentantów! [caption id="attachment_4996" align="alignnone" width="300"] Regina Klaja klasa4[/caption] [caption id="attachment_4995" align="alignnone" width="300"] Patryk Pływacz klasa 7[/caption] [caption id="attachment_4994" align="alignnone" width="225"] Nikodem Nyderek klasa 4[/caption] [caption id="attachment_4993" align="alignnone" width="300"] Jakub Irlik klasa 3[/caption] [caption id="attachment_4992" align="alignnone" width="225"] Anna Bertolin klasa 2[/caption]