Aktualności


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NT. PRAW DZIECKA- wystawa prac

W związku z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka w naszej szkole odbyły się zajęcia w klasach poświęcone temu jakże ważnemu zagadnieniu.  Podczas tych lekcji informowaliśmy uczniów jakie prawa im przysługują i do kogo mogą się zwrócić jeśli są łamane.

Szkoła ponad to wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Rzecznika Praw Dziecka Pana Mikołaja Pawlaka, który przeznaczony był dla wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Każda szkoła mogła nadesłać 3 najlepsze prace z podanej poniżej kategorii wiekowej.

Ogłosiliśmy konkurs wewnętrzny w którym każdy uczestnik mógł przesłać skan lub zdjęcie wykonanej przez siebie pracy.

Jury wyznaczone przez Panią Dyrektor wybrało prace, które reprezentują nasza szkołę w tym konkursie. Znajdziecie je w galerii, która jest jednocześnie wernisażem tych prac, do którego zobaczenia serdecznie Was zapraszamy.

Będą one reprezentowały szkołę w tym prestiżowym konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu ogólnopolskiego nastąpi 4 stycznia 2021 roku- trzymajcie więc kciuki za naszych reprezentantów!

Regina Klaja klasa4

Patryk Pływacz klasa 7

Nikodem Nyderek klasa 4

Jakub Irlik klasa 3

Anna Bertolin klasa 2

Skip to content