Powrót do aktualności

Konkurs piosenki angielskiej „All Stars”

12 maja 2022

Po dwuletniej przerwie powrócił konkurs piosenki angielskiej "All Stars "organizowany przez ZSP 4 w Brzeszczach. Z naszej szkoły udział wzięły 3 wokalistki: Regina Klaja z klasy 5, Hanna Irlik i Gabriela Pindel z klasy 7. Występy uczennic były fantastyczne, dziewczyny pokazały szerokie możliwości wokalne, które zostały dostrzeżone i docenione przez Jury, w skład którego wchodził m.in. Piotr Świąder- Kruszyński z zespołu "Besides". Wśród uczestniczących osób była bardzo wyrównana rywalizacja. Wielu wykonawców wykazało się perfekcyjnym wykonaniem wybranych przez siebie utworów oraz świetną umiejętnością zaśpiewania piosenki w języku angielskim, co również zostało dostrzeżone i zaakcentowane przez fachowca w tej dziedzinie. Nasze uczennice jednak były najlepsze i zajęły I miejsce w kategorii klas 3-5 oraz 6-8. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!