Powrót do aktualności

Konkurs literacki – wiersz na temat cyberbezpieczeństwa

30 kwietnia 2018

W ramach uczestnictwa naszej szkoły w projekcie Cyfrowobezpieczni.pl, w kwietniu  bieżącego roku  został zorganizowany konkurs literacki na wiersz o tematyce cyberbezpieczeństwa. Wzięli w nim udział uczniowie klas I – VII. Komisja konkursowa wyłoniła  trzech laureatów w każdej kategorii wiekowej oraz przyznała wyróżnienia.  Są to: uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej I miejsce - Patryk Smolarek II miejsce – Natasza Bielenin III miejsce – Gabriela Pindel Wyróżnienie – Lena Dybeł, Maja Baścik, Kamila Płotnicka, Aleksandra Morończyk, Julia Krawczyk uczniowie klas 4-7 szkoły podstawowej I miejsce – Bartłomiej Naras II miejsce – Patryk Pływacz III miejsce – Jakub Jarosz Wyróżnienie – Paulina Czopek, Piotr Czopek, Paweł Czopek, Anna Błazenek, Kacper Kraj, Natalia Seweryniak, Paweł Jarosz. Wszystkim laureatom i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.