Powrót do aktualności

JEŚĆ ZDROWO I KOLOROWO…4 klasa poleca

20 listopada 2020

Chromoterapia (koloroterapia, leczenie kolorami) stosowano już w starożytności. Kolory są wszędzie, uspokajają, drażnią, nęcą lub odpychają. Działają nie tylko na psychikę, także na ciało. Chromoterapia bywa wsparciem dla leczenia konwencjonalnego, choć go nie zastąpi. Klasa czwarta przygotowała na ten temat niezwykłą pracę plastyczną: Uczniowie klasy mieli zrobić kolorowe śniadanie... zaaranżować je w ciekawy i SMACZNY sposób i sfotografować. Oczywiście zestaw produktów był dowolny – przygotowali je więc ze swoich ulubionych (zdrowych) produktów... Zobaczcie w galerii, jakie dzieła sztuki powstały! Aż „ślinka cieknie” …MNIAAAAAMMMMM! PS. Czy już masz ochotę biec do kuchni i zaszaleć z kolorami na talerzu? Jeśli tak- SMACZNEGO! [caption id="attachment_4793" align="alignnone" width="300"]Wójcik Rafał Wójcik Rafał[/caption] [caption id="attachment_4792" align="alignnone" width="268"]Sebastian Tadrała Sebastian Tadrała[/caption] [caption id="attachment_4791" align="alignnone" width="225"]Regina Klaja Regina Klaja[/caption] [caption id="attachment_4790" align="alignnone" width="225"]Patryk Smolarek Patryk Smolarek[/caption] [caption id="attachment_4789" align="alignnone" width="221"]Noworyta Nikola Noworyta Nikola[/caption] [caption id="attachment_4788" align="alignnone" width="270"]Nikodem Nyderek Nikodem Nyderek[/caption] [caption id="attachment_4787" align="alignnone" width="225"]Natasza Bielenin Natasza Bielenin[/caption] [caption id="attachment_4786" align="alignnone" width="300"]Morończyk Ola Morończyk Ola[/caption] [caption id="attachment_4785" align="alignnone" width="300"]Martyna Rudzka Martyna Rudzka[/caption] [caption id="attachment_4784" align="alignnone" width="225"]Maja Teper Maja Teper[/caption] [caption id="attachment_4783" align="alignnone" width="300"]Maja Suwała Maja Suwała[/caption] [caption id="attachment_4782" align="alignnone" width="300"]Maja Baścik Maja Baścik[/caption] [caption id="attachment_4781" align="alignnone" width="300"]Kamila Płotnicka Kamila Płotnicka[/caption] [caption id="attachment_4780" align="alignnone" width="225"]Błazenek Oskar Błazenek Oskar[/caption]