Powrót do aktualności

Europejski Dzień Śniadania

3 maja 2021

24 kwietnia obchodziliśmy Europejski Dzień Śniadania. Pamiętamy, że jest to pierwszy posiłek w ciągu dnia, który daje nam siłę do pracy, dlatego jest niezwykle ważny. Uczniowie z tej okazji przygotowali wyjątkowe śniadania, tym bardziej, że dzień ten wypadł w sobotę, więc było dużo czasu na przygotowanie ulubionego posiłku.  W związku z tym świętem, realizując założenia programu "Trzymaj Formę", uczniowie klasy siódmej przygotowali projekt "Drugie śniadanie moich rodziców". W ramach jego realizacji wykonali prezentacje na temat produktów odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, codziennych posiłków, ankieta dla dorosłych na temat nawyków żywieniowych oraz razem z rodzicami przygotowali drugie śniadanie.  Oto wybrane efekty pracy uczniów :-)