Powrót do aktualności

Dzień Pluszowgo Misia w przedszkolu

26 listopada 2019

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Postanowiłyśmy przybliżyć dzieciom wszystko co wiąże się z misiem.
 W naszym przedszkolu obchodziliśmy je 22 listopada. Z tej okazji każde dziecko miało za zadanie przynieść do przedszkola swojego misia - pluszaka. Zabawa z misiem zaczęła się od porannej gimnastyki z misiem do piosenki "Kubusia Puchatka", później były misiowe  zagadki, wspólne tańce. Przybliżyliśmy dzieciom historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich. Na zakończenie święta  czekała na wszystkie dzieci pyszna niespodzianka - misiowy tort. [caption id="attachment_3383" align="alignnone" width="300"] dav[/caption] [caption id="attachment_3384" align="alignnone" width="225"] dav[/caption] [caption id="attachment_3385" align="alignnone" width="300"] dav[/caption] [caption id="attachment_3386" align="alignnone" width="300"] dig[/caption] [caption id="attachment_3387" align="alignnone" width="300"] dig[/caption] [caption id="attachment_3388" align="alignnone" width="300"] dav[/caption]