Powrót do aktualności

Dzień Dziecka w szkole

25 czerwca 2023

W tym roku Dzień Dziecka w naszej szkole był jak zawsze wyjątkowy, ale tym razem trwał kilka dni. Świętowaliśmy, aż trzy dni. Pierwszy dzień, przedstawiciele LKS Jawiszowice/Skidzin przygotowali dla nas dzień na sportowo. Zaprosili wszystkich uczniów do zabaw ruchowych i wyścigów na boisku szkolnym. Kolejny dzień zorganizowali dla nas nauczyciele, odbywał się on pod hasłem Board Game. Wszystkie sale lekcyjne zamieniły się w miejsca, w których można było zagrać w wybraną przez siebie grę planszową. Można było zmierzyć się z rówieśnikiem czy też starszym lub młodszym kolegą. Emocji i zabawy było wiele.  O naszym święcie nie zapomnieli, jak co roku, strażacy OSO Skidziń. W trzecim dniu zaprosili nas do siebie na zajęcia podczas, których mogliśmy spróbować swoich sił w torze strażackim, udzielić pierwszej pomocy i tradycyjnie posiedzieć w wozie strażackim.  Wszystkim, którzy zadbali o ten wyjątkowy czas bardzo serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, ze współpraca z LKS i OSP Skidziń nadal będzie tak udana.