Powrót do aktualności

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

18 marca 2018

W dniu 25.01.2018r obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystości  był słodkie poczęstunek. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.