Aktualności


Dyżur wakacyjny przedszkolaków 2019/2020

Dyrektor Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 3 w Skidziniu informuje, że dyżur wakacyjny  w roku szkolnym 2019/2020 planowany jest  w przedszkolach:

– „ Żyrafa” w Brzeszczach  od 6 do 31 lipca w godzinach 6.00 – 16.00,

–  „Pod Kasztanami” w Brzeszczach od 3 do 31 sierpnia w godzinach 6.00 – 16.00.

Karty zapisu można odbierać w przedszkolu „Żyrafa” i „Słoneczko” w godzinach  od 7.00 – 15.00 lub pobrać ze strony internetowej www przedszkoli.
Przesyłam tę Kartę zapisu w załączniku.

Składanie kart zapisu dziecka na dyżur wakacyjny trwać będzie od 24 czerwca 2020 r.  do 26 czerwca 2020 r. w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko. Wypełnione karty można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w Skidziniu lub odesłać na mobiDziennik do dyrektora.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem i procedurami organizacji  i bezpiecznego funkcjonowania przedszkola w okresie dyżuru, jego działalności w związku z zagrożeniem COVID-19.  Nabór dzieci przedszkola na dyżur wakacyjny odbędzie się zgodnie z określonymi w regulaminie kryteriami. Dokumenty dostępne na stronie internetowej przedszkoli.

Zgłoszenie dziecka na dyżur dokonują rodzice, którzy nie mogą pogodzić aktywnej pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem.

Proszę o zapoznanie się z załącznikami.

Serdecznie pozdrawiam. Urszula Bandoła Dyrektor ZSP3 w Skidziniu

KARTA ZAPISU DZIECKA-1

Procedura funkcjonowania Przedszkola nr 3-1

Regulamin dyżuru wakacyjnego 2020

Skip to content