Aktualności


Bezpieczeństwo w sieci – spotkanie z policjantem

 

W dniu 1 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem policjantem Dariuszem Olkiem, który przeprowadził zajęcia w zakresie profilaktyki cyberbezpieczeństwa, w każdym oddziale. Zajęcia poparte prezentacją multimedialną, z elementami dyskusji miały ciekawy przebieg i wzbudziły u uczniów duże zainteresowanie. Prelekcja i rozmowy w oddziałach 1 -3 oraz dyskusje w 4 – 7 dotyczyły Internetu, jego dobrych i złych stron, ale przede wszystkim poruszały problem „Jak zachować się w sieci, aby być bezpiecznym w kontaktach społecznościowych i w trakcie zdobywania informacji w sieci?” Dziękujemy panu dzielnicowemu Dariuszowi Olkowi za zaangażowanie się w nasz projekt Cyfrowobezpieczni.pl i za dołożoną „cegiełkę” w kształtowaniu prawidłowych, bezpiecznych zachowań uczniów w Internecie.

 

Skip to content