Powrót do aktualności

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

6 lutego 2019

30 stycznia 2019r. w DL w Skidziniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i  Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie . Dzieci wraz z nauczycielami   przygotowały dla nich  przedstawienie jasełkowe, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.  Na koniec uroczystości słychać było głośne 100 lat. Następnie wnuczęta wręczyły babciom ozdobione własnoręcznie zakładki do książek, a dziadkom  kalendarze z odciśniętą dłonią dziecka. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.